Dla Państwa wygody serwis używa plików cookies i podobnych technologii m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty

kliknij aby komunikat się więcej nie pojawiać

Restauracja Millenium Libiąż Chrzanów Oświęcim

Witamy!

Restauracja Millenium usytuowana jest w centrum Libiąża, tuż przy trasie Krakowa, Katowic - Oświęcim, przy ulicy 1 Maja 17. Przeszło 10 lat zachwyca swych gości pięknym stylizowanym secesyjnym wnętrzem. Sufit z afrykańskiego mahoniu, parkiet czarny dąb, ręcznie robione witraże oraz kominek tworzą ciepłą niepowtarzalną atmosferę. Do dyspozycji posiadamy również myśliwską salę bankietową. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w pamięci ucztujących.


Godziny otwarcia

W związku z epidemią koronawirusa lokal obsługuje tylko imprezy zamknięte Nr tel dla zamówien: 505 088 177


Niewątpliwie jednak naszym największym atutem są potrawy przygotowywane przez nas z niezwykłą starannością i wyczuciem smaku, trafiającym w gusta nawet najbardziej wymagających gości. W naszym menu królują tradycyjne potrawy polskie, przy których całości dopełniają wykwintne dania z wielu innych europejskich kuchni.

Jako restauratorzy mamy 17 letnie doświadczenie w branży gastronomicznej, przez co możemy poszczycić się wysoką oceną klientów w kwestii organizacji przyjęć okolicznościowych, bankietów czy wesel, tak małych jak i profesjonalnie, kompleksowo przygotowanych imprez masowych, zarówno w naszym kompleksie jak też w formie cateringu.

(32) 627-72-33 wew.15
505 088 177

32-590 Libiąż, ul. 1 Maja 17